Biurko z regulowaną wysokością blatu inDESK

Biurka z regulowaną wysokością blatu inDESK to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie komfort i dbają o zdrowie. Osoby korzystające z elektrycznych biurek są bardziej skoncentrowani i produktywni, a spotkania organizowane na stojąco krótsze. Poznaj gamę niestandardowych rozwiązań, które inDESK przygotował dla swoich partnerów. Na każdym etapie gwarantujemy potrzebne wsparcie i pełen profesjonalizm.

Ramy inDESK

Chcesz wykorzystać możliwości jakie dają stoły i biurka z regulowaną wysokością, ale masz swój pomysł na wykończenie i wykonanie blatów. W inDESK możemy przygotować dla Ciebie dowolnie, kompletne ramy inDESK, które będziesz mógł wykończyć i przygotować według własnego pomysłu. Profesjonalistom z branży meblarskiej i stolarskiej dedykujemy opiekuna z zespołu naszych inżynierów i konstruktorów – który udostępnia wszystkie niezbędne materiały i posłuży odpowiednią radą na każdym etapie produkcji.

Niestandardowe rozwiązania inDESK

Jesteśmy świadomi, że urządzenie i wyposażenie przestrzeni biurowej to często ogromna sztuka i wyzwanie. Dlatego w inDESK możemy dopasować się do Twoich indywidualnych wymagań. Jeśli wśród produktów z naszych linii nie znalazłeś odpowiedzi - skontaktuj się z nami aby sprawdzić niestandardowe rozwiązania inDESK. O dostępne na indywidualne zamówienie materiały, rozmiary, kształty i kolory zapytaj swojego indywidualnego doradcę.

Współpraca z producentami i dystrybutorami

W inDESK jesteśmy otwarci nie tylko na zagospodarowanie przestrzeni biurowej naszych klientów, ale również na ścisłą współpracę z producentami i dystrybutorami mebli na całym świecie. Najwyższej jakości park maszynowy, najlepszy zespół i specjaliści, a także ogromne zaplecze logistyczne sprawiają że jesteśmy w stanie podołać każdemu nawet największemu zamówieniu. Wierzymy, że dzięki temu Nasze wspólne produkty będą mogły podbić cały świat. Czekamy na Ciebie.

Projektanci, architekci i designerzy

Projektowanie i aranżacja przestrzeni biurowych to sztuka. Chętnie podzielimy się naszą wiedzą w zakresie stołów i biurek z regulowaną wysokością blatu z tymi, którzy na co dzień zajmują się projektowaniem wnętrz. Projektanci, architekci i designerzy zainteresowani współpracą z inDESK mogą otrzymać potrzebne informacje. O wszystkie materiały w tym wizualizacje, modele 3D czy pliki CAD i CAM zapytaj naszego doradcę.